Projekty graficzne, przedmiotów, stron, ulotek.

Poprzez projektowanie mam na myśli usługę wykonania ustawień graficznych, kompozycji, tekstu itp. oraz przygotowanie do druku zaakceptowanej wersji projektu. Najczęsciej są to realizacje ulotek reklamowych, banerów, wizytówek itp. Z części artystycznej bardziej projekty indywidualne dyplomów, bonów, naklejek, itp.

W związku ze współpracą z firmą On Cafe informuję:
a) Wszystkie znaki firmowe i nazwy produktów znajdujące się na stronach WWW, ulotkach, itp. prowadzonych przez Agencję Reklamową „On Cafe” są własnością danych firm i podlegają ochronie prawnej na mocy Ustawy o Ochronie Praw Autorskich. Znaki firmowe znajdujące się na stronie firmowej agencji reklamy i portrety-karykatury.pl, itp. zostały załączone wyłącznie w celach informacyjnych i w żaden sposób nie naruszają praw firm będących ich właścicielami.
b) Wszelkie prawa związane z projektem należą do „On Cafe”, dopóki Klient nie zdecyduje się na wykupienie praw autorskich do projektu lub opcji wykupienia możliwości edycji projektu (pliki otwarte), za dopłatą ustalanń indywidualnie w zależności od złożoności projektu.

W galerii znajdują się wybrane prace.

Zapraszam do zaglądnięcia na portfolio niektórych projektów wykonanych przeze mnie też tutaj .