Projekty graficzne

Poprzez projektowanie mam na myśli usługę wykonania ustawień graficznych, kompozycji, tekstu itp. oraz przygotowanie do druku zaakceptowanej wersji projektu. Najczęsciej są to realizacje ulotek reklamowych, banerów, wizytówek, oklejenia okien wystawowych itp. Z części artystycznej bardziej projekty indywidualne dyplomów, bonów, naklejek, kartek, zaproszeń itp.

Proces realizacji usługi:
1.Po akceptacji wyceny zamówienia, pobieram opłatę w formie zaliczki na konto lub gotówka przy odbiorze za potwierdzeniem jej pobrania. Dostępna forma to gotówka (pobierana osobiście za potwierdzeniem przedpłaty wynikającej z zamówienia)  lub przelew na konto firmowe pracowni:

MBANK S.A. Konto: 45 1140 2017 0000 4002 0793 7545
on Cafe identyfikacja wizualna Anita Gębura 
Adres: 65-410 Zielona Góra, Fabryczna 5/6

2. Po wpłynięciu/ pobraniu kwoty zaliczki przygotowuję 2-3 wersji projektu / grafiki, do wyboru. Klient posiada możliwość wprowadzania do nich zmian w ilości 3 poprawek, gdzie 4-ta może być zastosowana jedynie w drodze zmiany literówek w tekście czy wielkości jednego z elementów.
Następne prace nad projektami wszelkiej maści podlegają osobnej, dodatkowej opłacie liczonej za każdą zmianę w kwocie min. po 30zł.

3. Po akceptacji wersji ostatecznej projektu klient otrzymuje plik jpg/pdf w wersji standard, chyba że wykupi licencję na pliki do edycji. Jeżeli zgłasza chęć wykonania u mnie druku materiałów projektowanych - otrzymuje gotowy produkt a wersję elektroniczną projektu otrzymuje na życzenie.
Materiały przekazane przez Zamawiającego do wykonania projektu (nośniki informacji, projekty, slajdy, zdjęcia, itp.) zostają zwrócone do klienta na jego pisemną prośbę, będą przechowywane w archiwum projektów max 12-mcy lub zniszczone po 30 dniach od realizacji zamówienia.
(wszystko zależy od tego, czy kontynuujemy współpracę, czy jest to jednorazowe zlecenie:) i czy klient wyrazi na to zgodę).

Ważne informacje!
1. Przed akceptacją każdego z projektów proszę o weryfikację poprawności treści oraz zdjęć. Zaakceptowanie grafiki powoduje brak możliwości dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Pracownia / grafik nie odpowiada za niedbałe wykonanie tego obowiązku przez klienta i w konsekwencji przesłania plików do produkcji. 

2. Składając zamówienie Klient oświadcza, że posiada prawa do powielania dostarczonych materiałów. Pracownia / grafik nie ponosi odpowiedzialności za wady prawne realizowanych zleceń, w szczególności za naruszenie praw autorskich i może odmówić realizacji usługi naruszającej przepisy prawa lub chronione prawem dobra osób trzecich. Pracownia za odmowę wykonania takiej usługi nie ponosi odpowiedzialności.

3. W związku ze współpracą z firmą On Cafe informuję:
a) Wszystkie znaki firmowe i nazwy produktów znajdujące się na stronach WWW, ulotkach, itp. prowadzonych przez Agencję Reklamową „On Cafe” są własnością podanych firm i podlegają ochronie prawnej na mocy Ustawy o Ochronie Praw Autorskich. Znaki firmowe znajdujące się na stronie firmowej agencji reklamy i portrety-karykatury.pl, itp. zostały załączone wyłącznie w celach informacyjnych i w żaden sposób nie naruszają praw firm będących ich właścicielami.
b) Wszelkie prawa związane z projektem należą do „On Cafe”, dopóki Klient nie zdecyduje się na wykupienie praw autorskich do projektu lub opcji wykupienia możliwości edycji projektu (pliki otwarte), za dopłatą ustalaną indywidualnie w zależności od złożoności projektu.

więcej info tutaj

Zapraszam do zaglądnięcia na portfolio niektórych projektów wykonanych przeze mnie tutaj .